ibx system
4 lipca 2020 Autor admin Wyłączony

Ibx system, dla kogo się sprawdzi?

Ibx system to prawdziwa innowacja w przypadku pielęgnacji paznokci. Możemy tutaj liczyć rzeczywiście na doskonałe efekty, które scalą ze sobą nawet najbardziej zniszczone paznokcie poprzez wypełnienie ubytków.

Jednak najbardziej rewolucyjna jest aplikacja produktu, bo nie jest tak jak w przypadku odżywek, że nakładamy preparat na płytkę paznokcia, ale przede wszystkim na lakier. Później całość utwardzamy w lampie, co utrwala produkt i zapewnia płytce dodatkowy połysk.

Niezwykła baza do paznokci

System ibx został stworzony w taki sposób, aby rzeczywiście nadawał się do użytkowania przez wszystkich. Nie jest trudny w aplikacji, a instrukcja została tak napisana, aby była zrozumiała przez wszystkich. System ibx działa jak top, jest lakierem, który wnika we wszystkie warstwy i dzięki temu płytka, nawet ta najbardziej zniszczona, ma szansę się odbudować. Dzięki czemu zaczyna wyglądać zdecydowanie korzystniej. Możemy także liczyć na większy połysk lakieru, który nałożyliśmy wcześniej. Baza bowiem powinna być nakładana na lakier, a nie na płytkę. Mimo to działa świetnie i przenika doskonale do wszystkich warstw paznokci, co jest bardzo ważne w przypadku odżywek. IBX System od Easy Nails świetnie radzi sobie z likwidacją białych plamek na paznokciach.