Trendy w manicure french

paznokcie french manicure

Czy french manicure może wyglądać inaczej, niż biały pasek na końcówce paznokcia i mleczny lakier pokrywający całą płytkę? Oczywiście, najnowsze trendy pokazują, że to rozwiązanie nie wyczerpuje dostępnych możliwości!

Manicure francuski hybrydowy – najnowsze trendy

Po wykonaniu podstawowych czynności, jak nadanie kształtu, usunięcie skórek, zmatowienie płytki, przemycie cleanerem i nałożenie bazy oraz utwardzenie jej przechodzimy do jednego z poniższych punktów i wykonujemy manicure hybrydowy french (https://easynails.pl/manicure-francuski-japonski-a-moze-brazylijski) zgodny z najnowszymi trendami.

1. Miętowe groszki
Pokrywamy całą płytkę miętowym lakierem i utwardzamy w lampie. Następnie malujemy na biało końcówkę paznokcia, ale pod kątem. Po utwardzeniu, za pomocą precyzyjnego stylo-grafu z małą kuleczką na końcówce malujemy miętowe kropki na białym tle.

2. Czarny french na czerwonym tle
Pokrywamy całą płytkę paznokcia ciemnoczerwonym lakierem z drobinkami brokatu. Po utwardzeniu malujemy czarny french w kształcie jodełki (używamy pasków w kształcie strzałki, ostro zakończonych). zostawiamy widoczny pasek lakieru czerwonego i poniżej za pomocą stylo-grafu rysujemy dwie czarne kreski, które łączą się na środku płytki i tworzą kształt strzały. Całość utwardzamy w lampie.

Na koniec wybranego zdobienia nakładamy top, ostatecznie utwardzamy w lampie oraz przemywamy cleanerem. Najmodniejsze zdobienie jest gotowe!