Opalanie natryskowe – piękna opalenizna w kilka minut

Lekko opalona, przybierająca kolor przyjemnego dla oka brązu skóra prezentuje się zdrowo i atrakcyjnie. Niestety, w polskim klimacie trudno o jej utrzymanie przez cały rok. Istnieje jednak metoda, która z powodzeniem zastąpi słońce jesienią i zimą, zapewniając piękną opaleniznę bez ryzyka związanego z promieniowaniem UV: opalanie natryskowe. Na czym polega i gdzie z niego skorzystać w Warszawie?

Czym jest opalanie natryskowe?

Opalanie natryskowe to doskonała alternatywa dla naturalnego słońca. Zapewnia naturalną, złocistą, a przede wszystkim równomierną opaleniznę. Co istotne, jest to metoda w pełni bezpieczna, nie narażająca na kontakt ze szkodliwym promieniowaniem UV. Na czym polega?

W czasie opalania natryskowego skóra pryskana jest specjalnym płynem-mgiełką zwierającym substancję pochodzenia roślinnego DHA. Ta wchodzi w reakcję ze znajdującymi się w skórze aminokwasami i powoduje brązowienie skóry. Metoda jest skuteczna i nieinwazyjna, mogą korzystać z niej nawet kobiety w ciąży. Powstała w wyniku opalania natryskowego opalenizna jest gładka, równomierna i bardzo naturalna. Cały zabieg trwa około 20 minut.

Opalanie natryskowe w Warszawie

Gdzie przeprowadzane są zabiegi opalania natryskowego w stolicy? Oferta jest naprawdę duża i znalezienie gabinetu kosmetycznego, który proponuje tę usługę, nie powinno stanowić większego wyzwania.

Ważne, by decydując się na opalanie natryskowe w Warszawie (wejdź w link i zobacz przykład), dokładnie sprawdzić miejsce, w którym wykonywany będzie zabieg. To powinno być zadbane, czyste, a nad przebiegiem procesu pryskania skóry powinien czuwać doświadczony personel posiadający odpowiednie kwalifikacje. Warto też przed umówieniem wizyty zapytać o ewentualne przeciwwskazania i dowiedzieć się, jak przygotować się do zabiegu.