Manicure winylowy

manicure vinylux

Zadbane i modnie pomalowane paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Moda na kolorowe paznokcie trwa w najlepsze, więc nawet w sklepach nie będącymi drogeriami, stoją palety różnych lakierów w najmodniejszych odcieniach.

Jaki lakier wybrać?

Manicure oprócz wyglądu powinien być trwały i nie wpływać niekorzystnie na kondycję łytki paznokciowej. Laikowi trudno wybrać pomiędzy lakierami żelowymi, hybrydowymi, winylowymi. Dlatego warto skorzystać z profesjonalnych usług – doświadczona kosmetyczka oceni stan paznokci i wybierze najwłaściwszy zabieg.

Nie zawsze hybrydowy

Choć modny i popularny nie zawsze może być zastosowany. Co zatem zrobić by mieć równie trwały manicure? Wybrać manicure vinylux.

Manicure winylowy

Pokrycie płytki paznokcia lakierem zawierającym polimery winylu, a następnie warstwą utwardzacza sprawia, że powstaje powłoka ochronna nadająca płytce twardości i jednocześnie izolująca paznokieć od niekorzystnego wpływu temperatury czy wilgoci. Do wykonania manicure nie jest potrzebna lampa UV czy LED, co zjednuje mu wiele zwolenniczek, gdyż można manicure wykonać samodzielnie w domu.

Manicure winylowy – cena

Manicure vinylux wykonany w warunkach domowych to koszt zakupu kosmetyków – lakier, utwardzacz i cleaner. Koszt wykonania zabiegu w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym (niezależnie od tego czy to Warszawa czy Wrocław) to wydatek rzędu 60 złotych.

Prosty, szybki, trwały – oto jego największe zalety.