Jak modnie ozdobić paznokcie na święta?

paznokcie żelowe zdobienie

Manicure hybrydowy w Warszawie jest tak bardzo popularny, że z pewnością przed świętami wiele pań będzie chciało wybrać się właśnie po to, by zrobić sobie świąteczną odsłonę swoich paznokci. Na jakie wzorki oraz kolory warto postawić o tej porze roku?

Paznokcie hybrydowe na święta

Święta Bożego Narodzenia kojarzą się z kilkoma kolorami, takimi jak czerwień oraz bordo, zieleń oraz granat, a także srebro oraz złoto. A zatem to właśnie w takich barwach warto utrzymać swoje paznokcie na świąteczny okres. Paznokcie mogą mieć kolor jednolity, mogą też być ozdobione jakimś brokatem, albo wykończona matowym top coat. Ważne, by pasowały do wybranych świątecznych kreacji. Oczywiście można również utrzymać je w klasycznych kolorach, albo po prostu zdecydować się na zawsze modny manicure francuski.

Hybrydy Warszawa

Współcześnie na paznokciach dopuszczalne jest prawie wszystko. Poza tym nawet co dwa tygodnie można zupełnie odmienić wygląd swoich paznokci. Na paznokciach od czasu do czasu warto odrobiną poeksperymentować i wybrać wzory zgodne z najnowszymi trendami. W końcu paznokcie również stanowią element stylizacji. Mówi się nawet o gorących trendach wśród kolorów mówi się nawet o gorących trendach wśród kolorów lakierów do paznokci, a topowe marki warto tej kategorii wydają swoje nowe kolekcje. To chyba najlepszy dowód na to, może warto wiedzieć co jest modne i jakie paznokcie w danym sezonie są po prostu hitem. Hybrydy w Warszawie zrobisz w salonie kosmetycznym EasyNails.