Jak mieć zawsze zadbane stopy?

pedicure hybrydowy

Jeśli chce się mieć stopy zachwycające wyglądem, trzeba niestety zadać sobie trud systematycznej pielęgnacji. Kiedy tylko się ją zaniedba, paznokcie przestają wyglądać estetycznie, a skóra staje się zrogowaciała i mało atrakcyjna. Regularna pielęgnacja zaś daje znakomite efekty.

Skóra gładka jak jedwab

Skóra stóp ma silne skłonności do rogowacenia, co związane jest między innymi z małą ilością gruczołów łojowych. Potrzebuje więc nie tylko systematycznego złuszczania – za pomocą pumeksu, tarki lub peelingu, ale też skutecznego nawilżania. Dobry krem nawilżający do stóp należy stosować każdego wieczora po kąpieli. Połączenie złuszczania z nawilżaniem pomoże zachować skórę stóp w doskonałej kondycji, bez względu na porę roku.

Piękne paznokcie

O paznokcie u stóp warto dbać nie tylko latem, kiedy nosi się odkryte obuwie. Zimą jednak lakier mocniej się ściera, dlatego świetnym rozwiązaniem także wtedy może być pedicure hybrydowy we Wrocławiu. Jest to trwalsza stylizacja paznokci, zapewniająca ich nieskazitelny wygląd do kilku tygodni, a więc przez cały ten czas będzie miało się z głowy problem z malowaniem paznokci. Obecnie coraz więcej salonów oferuje tego rodzaju pedicure Wrocław ma wiele miejsc, gdzie zabieg ten można wykonać, a jego cena nie jest wysoka, zwłaszcza biorąc pod uwagę trwałość efektu.