Co obejmuje zabieg manicure SPA?

manicure spa

Manicure wykonywane w salonie kosmetycznym to świetny sposób na to, aby zrelaksować się i zapomnieć o obowiązkach. Starannie wykonane paznokcie mogą również poprawić samopoczucie, a nawet dodać pewności siebie. Warto wiedzieć, że zabieg może być jeszcze przyjemniejszy – od czasu do czasu dobrze jest zagwarantować sobie maksymalne odprężenie.

Masaż olejkami eterycznymi

Manicure SPA Wrocław to nie tylko stylizacja paznokci, ale również masaż olejkami eterycznymi. Coraz więcej osób ceni sobie skuteczność aromaterapii. Bezpośrednio wpływa ona na samopoczucie, a nawet funkcjonowanie organizmu. W wielu salonach istnieje możliwość samodzielnego wyboru olejków.

Masaż stóp i dłoni wykonywany jest przez osoby doświadczone, które posiadają niezbędne kwalifikacje. Z pewnością taki zabieg usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających. Być może voucher na manicure SPA Warszawa to świetny pomysł na prezent świąteczny, czy też urodzinowy.

Peeling i nawilżenie

Podczas opisywanego zabiegu przeprowadzany jest zwykle peeling, dzięki któremu można złuszczyć i wygładzić skórę. Jest to szczególnie ważne w okresie jesienno-zimowym, kiedy ilość martwego, suchego naskórka zwiększa się. Peeling sprawi, że dłonie będą zadbane i optycznie odmłodzone.

Ważne jest również to, aby kompleksowo nawilżyć skórę. W tym celu stosuje się zwykle specjalistyczne maski, czy też kompresy nawilżające. Wykorzystywane produkty posiadają w swoim składzie również drogocenne substancje odżywcze i witaminy.