Brwi jako ważny element makijażu

Brwi to zdecydowanie jeden z ważniejszych elementów twarzy, tym bardziej dziwi fakt, że tak wiele osób nie przywiązuje do nich zbyt dużej uwagi. Brwi są oprawą dla naszego oka, sprawiają, że twarz wygląda ładnie lub odejmują urody. Jak malować i regulować brwi, aby wyglądać perfekcyjnie?

Regulacja brwi – czyli od tego trzeba zacząć

Pielęgnację brwi, należy zacząć od nadania im odpowiedniego kształtu. Ważne jest to, aby nie podążać za modą i nie próbować samodzielnie regulować brwi, jeżeli nie mamy odpowiednich umiejętności. Taka usługa nie jest droga, w dzięki temu będziemy wyglądać dobrze i nie będziemy musiały później zapuszczać brwi. Regulacja brwi w Warszawie (przykład: https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/inne-zabiegi/henna-i-regulacja-brwi) będzie przeprowadzona w odpowiedni sposób, pod warunkiem, że wybierzemy odpowiedniego specjalistę. Nie warto korzystać z usług pierwszego lepszego salonu urody. Najlepiej wybrać się do salonu medycyny estetycznej lub salonu, który specjalizuje się wyłącznie w stylizacji brwi. Wcześniej warto sprawdzić portfolio danej osoby, która wykona nam taki zabieg.

Malowanie brwi henną

Kolejnym zabiegiem upiększającym brwi jest podkreślenie ich koloru za pomocą henny. Niestety nie każda kobieta może pochwalić się gęstymi brwiami, dlatego w tym wypadku henna może pomóc. Co więcej, niektóre Panie decydują się na stały makijaż brwi na przykład permanentny. Dzięki temu można zaoszczędzić dużo czasu rano, bo ten krok w makijażu można pominąć. Ładne, wyregulowane brwi to nasza wizytówka, warto o nie w odpowiedni sposób zadbać. Regulacja i henna to podstawa.